Vizyon - Misyon

Vizyon

Küresel ölçekteki sermayelerle rekabet edebilecek yatırımları hayata geçirmeyi taahhüt ediyoruz.

Hayranlık uyandıran markamızın başarısı; kurum içi ve kurum dışında insanı merkeze alan, güven duyulan, şeffaf ve adil sistemimizin sonucudur.

Beşerî kaynağın önemini bilerek finans kaynaklarını en doğru şekilde kullanma arzumuz ticari yolculuğumuzu daha anlamlı kılıyor.

Risk sermayesi yatırımlarımızda maksimum getiri elde edip, mutlu ortaklarımızla yatırım ortaklığının gücünü ispatlamak için her zaman çaba göstermeye devam edeceğiz.

İleri teknoloji, nitelikli istihdam ve geniş organizasyon alanlarındaki girişimlere yeni yatırımlar yapmak ve yeni başarı hikâyeleri yazmak için sabırsızlanıyoruz.

Vizyonumuz, Türkiye’nin en verimli ve en kârlı fon şirketi olmaktır.

Misyon

Küresel ekosisteme uygun yatırımlar ile dinamik, verimli, rekabet gücü yüksek ve etkin bir sistem inşa ederken; küçük, dağınık sermayelerin ve sermayedarların haklarını kaybetmeden güç birliği yapmak için kurulduk. Büyüme potansiyeli olan girişimleri doğru ölçütlerle değerlendirerek yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz, büyüme potansiyeli barındıran ileri teknoloji, nitelikli istihdam ve geniş organizasyon yapısı gerektiren girişimlere yatırım yapmaktır.