Ortaklık Yapısı

Ortaklık Yapısı

Küresel ölçekteki sermayelerle rekabet edebilecek yatırımları hayata geçirmek için nitelikli ortaklık yapımızı her geçen gün genişletiyoruz.

Çok ortaklı yapılarda ortak ideallerde buluşmanın, örtüşen değerlerin; dolayısıyla uyum ve başarının finanstan ve projelerden daha önemli olduğunu biliyoruz.

Değerlerimizi esas alan, vizyon ve misyonumuza inanan, yenilikçi hedeflere sahip olan yatırımcılar SENYAP Yatırım’a ortak olabilirler.

Ortaklık başvurusu yapmak isteyenler web sitemizdeki formu doldurarak ya da Genel Müdürlüğümüzü ziyaret ederek başvuru süreçlerini başlatabilirler.

Ortaklık başvuruları Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirilir. Başvuru sahipleri temsilci ortakların referans şartıyla minimum 50.000 TL maksimum 500.000 TL arası yatırım ile ortak olabilirler.

Temsilci Ortaklar, ortakların şirketle ilişkilerinde ve ortaklık süreçlerinde düzenleyici sorumluluğa sahiptir.

5 yıl boyunca şirket hissedarı olan ortaklar, “Temsilci Ortak” olma ve yeni ortak adaylarına referans olma hakkı elde ederler.

Bütünü koruyarak büyümek ve güçlenmek için ortaklarımız, alt şirketlere değil SENYAP Yatırım Ortaklığı’na yatırım yaparlar.

Beşerî kaynağın önemini bilerek, finans kaynaklarını en doğru şekilde kullanma becerilerimizle güçlü ortaklık yapımızı her yıl daha büyük bir aileye dönüştürüyoruz.

Önem

Uyum ve başarı; finans ve projelerden daha önemlidir.

Ortaklık

Yenilikçi hedeflere sahip olan yatırımcılar ortak olabilirler.

Başvuru

Ortaklık başvurusu yapmak isteyenler sitemizdeki başvuru formunu doldurabilir.

Aile

Güçlü ortaklık yapımızı her yıl daha büyük bir aileye dönüştürüyoruz.